ASMENINĖ TRENIRUOTĖ

JĖGAI

IŠTVERMEI

GREITUMUI

GALINGUMUI

ASMENINĖ TRENIRUOTĖ SPORTO KLUBE:

ASMENINĖ TRENIRUOTĖ REIŠKIA, KAD VISAS MANO DĖMESYS TUO METU SKIRIAMAS TIK JUMS, JŪSŲ TIKSLAMS IR POREIKIAMS.

PRADĖDAMAS DIRBTI KARTU, IŠANALIZUOSIU JŪSŲ KŪNĄ, IŠSKIRSIU STIPRIĄSIAS IR SILPNĄSIAS JO DALIS. PAGAL TAI PARINKSIU PRATIMUS, JŲ EILIŠKUMĄ IR DĖLIOSIU BŪSIMĄ JŪSŲ TRENIRUOČIŲ PROGRAMĄ IR KIEKVIENĄ TRENIRUOTĘ KARTU.

ASMENINĖS TRENIRUOTĖS SU MANIMI METU BŪSITE TIKRI, KAD TECHNIŠKAI ATLIEKATE EFEKTYVIAUSIUS IR LABIAUSIAI JUMS TINKANČIUS PRATIMUS.

NORITE DOVANOTI? UŽSAKANT PAMINĖKITE PASTABOSE IR MES ATSIŲSIME DOVANŲ KUPONĄ.

  • 60-90 MIN. TRENIRUOTĖ.
  • KAUNE, SPORTO KLUBE ,,GYM+”
  • PIRMAS APSILANKYMAS SPORTO KLUBE – NEMOKAMAS.
  • KŪNO SUDĖTIES ANALIZĖ.
  • JUDESIŲ TESTAVIMAS.
  • DIDŽIAUSIAS TRENERIŲ UŽIMTUMAS I-IV 17-21 VAL

TAISYKLINGA PRATIMŲ ATLIKIMO TECHNIKA PADEDA NE TIK IŠVENGTI TRAUMŲ, TAČIAU IR SUSTANGRINTI KŪNO TONUSĄ, SUSTIPRINTI SILPNĄSIAS VIETAS BEI PASIEKTI NORIMŲ TIKSLŲ. TRENIRUOTĖS YRA ĮVAIRIAPUSIŠKOS, MOTYVUOJANČIOS, NEMONOTONIŠKOS IR NENUOBODŽIOS.

TRENIRUOTĖ MAŽOMS ŽMONIŲ GRUPĖMS:

VEDAMOS TRENIRUOTĖS IR MAŽOMS ŽMONIŲ GRUPĖMS (NUO 2 IKI 5 ŽMONIŲ). GALIMYBĖ ATLIKTI TRENIRUOTĘ SPORTO SALĖJE, OFISE, AR JŪSŲ DARBO VIETOJE – KURIOJE YRA LAISVA PATALPA.

TRENIRUOTĖS YRA ĮDOMIOS, MOTYVUOJANČIOS, NEMONOTONIŠKOS IR NENUOBODŽIOS. JOS YRA PRITAIKOMOS PRIE VISŲ DALYVAUJANČIŲ FIZINIO PASIRUOŠIMO. TAIP PAT TRENIRUOTĖJE YRA ATRANDAMAS OPTIMALUS FIZINIO KRŪVIO VIDURKIS BEI PRIDERINAMAS PAGAL VISŲ DALYVAUJANČIŲ SIEKIAMUS TIKSLUS.

*K A I N A YRA SUTARTINĖ.

Ssekite mane:
TOP

SHOPPING BAG 0